Престольне свято нашого храму на честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського 2022

2 липня, в день пам’яті святителя Іоанна архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського, Високопреосвященніший Феодор митрополит Мукачівський і Ужгородський звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Іоанна в м. Ужгород.

Під час богослужіння було піднесено сугубу молитву за мир на нашій землі, за припинення війни та за військовослужбовців ЗСУ.

По завершенню літургії було звершено молебень, після якого архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді.

Митрополит Феодор висловив щиру подяку настоятелю парафії та голові місіонерського відділу Мукачівської єпархії прот. Віктору Палош, всім парафіянам за труди на славу Святої Православної Церкви та побажав в най швидшому часі побудувати новий храм на честь святителя і чудотворця Іоанна, і щоб вже в ньому наступного року звершувати Божественну літургію.

за матеріалами і фото m-church.org.ua