Настоятель храму

протоієрей Віктор Палош

Клірик храму

протоієрей Олександр Онисько

Протоієрей Віктор Палош народився 23 червня 1982 року в м. Ужгороді. У 2004 році став дияконом, а у 2007 – священником Мукачівської єпархії Української Православної Церкви. Закінчив духовні школи: Почаївську семінарію та Київську академію, а також відділення журналістики Ужгородського національного університету. Проходив служіння у Покровському храмі-пам’ятникові обласного центру.  Сьогодні – голова місіонерського єпархіального відділу на честь Блаженнійшого Митрополита Володимира (Сабодана) та настоятель храму на честь Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського м. Ужгорода. Протоієрей Олександр Онисько народився 8 серпня 1985 року в с. Онок, Виноградівського району, Закарпатської області. У 2007 році закінчив Хімічний факультет Ужгородського національного університету за спеціальністю “Аналітична хімія”.  У 2013 році став дияконом, а у 2018 році священником. Закінчив духовні школи: Почаївську семінарію в 2015 році та Київську академію 2019 році. На даний час клірик храму на честь Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського м. Ужгорода, голова відділу у справах сім’ї Мукачівської єпархії УПЦ.