За старовинною традицією будівництво храмів відбувалось спільно, і наразі наш храм будується спільними зусиллями через цю саму форму благодійності, котра має назву «іменна цеглина».
Ім’я жертводавця та його близьких і рідних людей писатимуться на окремій цеглі, котра буде покладена у стіну споруджуваного православного храму на честь Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського. Імена можна вказувати як за здоров’я, так і за упокій.
Іменна цеглинка – це Ваша лепта на будівництво храму і молитва за рідних і близьких. Пам’ять про всіх жертводавців збережеться на століття. Їх імена будуть згадуватись за кожною Божественною Літургією словами особливого прохання «про будівельників, благодійників і благоукрасителів святого храму цього».
Якщо Ви бажаєте, щоб цеглини з Вашими іменами чи іменами Ваших родичів і близьких були на нашому храмі, то придбайте їх. Одна цегла – одне ім’я. Але кожне конкретне ім’я може бути повторене неодноразово й на інших цеглах. Вартість однієї цеглини у себе враховує всі поточні роботи, пов’язані з тим, щоб вона стояла на стіні храму, і становить 100 грн. Замовити цеглу з подачею імені можна біля свічного столика у храмі або безпосередньо через контакт зі священиком.
Спаси Вас усіх Господь і Святитель Чудотворець Іоанн!
Реквізити для допомоги:
Отримувач: РО РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УПЦ СВЯТИТЕЛЯ ІОАННА ШАНХАЙСЬКОГО І САН-ФРАНЦИСЬКОГО М. УЖГОРОД
IBAN UA553052990000026007043605811 в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”(код банку 305299)
ЄДРПОУ: 36864016
Призначення платежу (вказувати обов’язково): благодійна пожертва на будівництво храму.