Осіннє свято Святителя Іоанна. Відгуки учасників та фото молебню, всенічного бдіння та літургії

11 жовтня на приході Святителя Іоанна, архієпископа Шанхайського і сан-Франциського в м. Ужгороді відбулось осіннє свято на честь знайдення святих мощей Угодника Божого. Пропонуємо Вам відгуки учасників про подію, а також фото фото молебню, всенічного бдіння та літургії.

Вільям Фенцик, студент богословського факультету Пряшівського університету (Словаччина):

“Я був на запрошення настоятеля протоієрея Віктора Палоша та ужгородської православної молоді  на Літургії на честь свята “Знайдення мощей Іоанна Шанхайського і Сан-Франціского”, якому присвячений храм у стадії будівництва.  У святі також взяли участь молоді люди з Чернівців. Перед початком літургії священнослужителі освятили ківот для Святих Таїн, а також мощевик. У проповіді протоієрей Віктор говорив про читане Євангеліє і слова апостола і коротко згадав життя святого. Висновок літургії – о.Віктор подякувати всім віруючим і молодим людям і запросив їх з храму на майданчик, де триває будівництво верхнього храму. Там скажав він там кілька слів прот те, як храм буде виглядати після завершення, з Божою допомогою. Віруючі потім повернувся в храм, де він провів помазання єлеєм.

Після літургії, молодь навідалась в храм Покровський ближче центру міста, де пройшла трапеза.
Спасибі всім за гостинність (за винятком кордону:))

Родині отця Віктора, отця Олександра, чернівцькій та ужгородській молоді многії літа.”

Ольга Палош, журналіст:

“У неділю, 11-го жовтня, в Ужгороді на приході храму на честь Святителя Іоанна, Шанхайського і Сан-Франциського (район «Шахта»), у переддень віднайдення нетлінних мощей святого, відбулась святкова Божественна літургія.

Вже традиційно, кожного року, до богослужіння долучається й молодь з Чернівецького молодіжного братства на честь благовірного князя Олександра Невського, учасники якого здійснюють паломницьку поїздку монастирями та храмами Закарпаття.

Цьогоріч на свято також прибули друзі Ужгородської молодіжки – семінаристи із Київської та Пряшівської духовних семінарій.

Спільна молитва, ознайомлення з процесом будівництва нового храму, обід для підкріплення, живе спілкування і ми вирушаємо на екскурсії по храмах Ужгорода, а саме відвідуємо Хрестовоздвиженський кафедральний собор та Свято-Воскресенський чоловічий монастир.

Після духовного збагачення, поспілкувавшись одні з одними мусимо прощатись, сподіваючись на подальші теплі зустрічі.”