Домівка / Новини / На “Шахті” в Ужгороді прихожани храму Святителя Іоанна святили воду на каналі (ФОТОЗВІТ)

Вже традиційно на Богоявлення для прихожан храму Святителя Іоанна та жителів мікрорайонів “Шахта”, “Підлипники”, “Дачний”, “Доманинці” в м. Ужгороді відбувається освячення води біля Хреста на дериваційному каналі річки Уж.
Після Святкової Божественної Літургії прихожани Хресною ходою пішли до облаштованого місця на березі каналу, де Великим Богоявленським чином було освячено не тільки води, прихожан, але й води каналу.
Цьогоріч понад тридцять охочих занурились у святу воду, незважаючи на сильний мороз.

Приход Святителя Іоанна висловлює подяку мешканцям будинку вул. Канальної 35, а також громадському об’єданню “Рада самоврядування мікрорайону ШАХТА” за участь в організації Свята.