Вітаємо настоятеля храму Святителя Іоанна в Ужгороді з Днем Ангела

24 листопада, Православна Церква шанує память святого мученика Віктора, саме цей день є визначним і важливим для настоятеля храму Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського в місті Ужгороді – протоієрея Віктора Палоша. В цей день в храмі Святителя Іоанна відбудеться Божественна Літургія.
Напередодні  відбулось вечірнє богослужіння присвячене памяті небесного покровителя – святого мученика Віктора. В кінці якого прихожани храму разом з Ужгородським молодіжним братством щиросердечно привітали свого настоятеля та очільника, висловивши слова поваги та любові. Отож, дорогий наш батюшка ще раз вітаємо Вас з днем Вашого тезоімеництва і бажаємо Вам сили, здоров’я, кріпості, Божої допомоги в нелегкому пастирському служінні в Церкві Христовій. Многая літа!!!

З любов’ю в Христі

прихожани та Ужгородська молодіжка