Домівка / Новини / Паломницька поїздка прихожан храму Святителя Іоанна до святинь Закарпаття (ФОТО+)

25 листопада, прихожани храму Святителя Іоанна, Шанхайського і Сан-Франциського разом з настоятелем – протоієреєм Віктором Палошом відвідали монастирі Мукачівської і Хустської єпархій та вклонились святиням Срібної землі.

Зокрема, вірники відвідали: Свято-Успенський жіночий монастир с. Домбоки, Свято-Миколаївський чоловічий монастир с. Іза, місце явління чудотворної ікони Божої Матері “Нанківської” с. Нанково, Свято-Димитріївський храм с. Мала Уголька, Свято-Вознесенський жіночий монастир с. Чумалево.

Фізично втомлені, але сповнені духовної наснаги всі з великою радістю повернулись в свої домівки дякуючи Богу, який сподобив більше пізнати та молитовно відвідати святині нашого краю.