Домівка / Новини / Вітаємо настоятеля храму з Днем ангела!

Вітаємо настоятеля храму з Днем ангела!

24 листопада, Православна Церква, вшановує память святого мученика Віктора, який є небесним покровителем настоятеля храму святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського в Ужгороді – протоієрея Віктора Палоша.

Саме в цей особливий день ,Ваше високопреподобіє, дорогий отець Віктор, від імені всього причту та прихожан нашого храму щиросердечно вітаємо Вас з малою пасхою – Днем ангела. Бажаємо міцного здоровя, сил і наснаги горіти духовно, не згасати і надалі запалювати людські серця молитвою, проповіддю та образом життя. Віримо, що Милосердний Господь молитвами святителя Іоанна і Вашою невтомною працею здійснить Ваші найзаповітніші мрії і воздвигне храм в Свою славу і образ краси Небесної. До де кінця днів буде прославлятися Ім’я Творця і Господа нашого Іісуса Христа. Многая літа Вам і Вашій родині!!!

З любов’ю притч і прихожани храму!!!