Домівка / Новини / Ужгородська молодіжка та прихожани храму Святителя Іоанна відвідали обласні диспансери по онкології та туберкульозу

У Різдвяні дні у Мукачівській православній єпархії, з благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, діє щорічна традиція відвідувати з колядою та вінчуванням пацієнтів лікувальних установ. Цьогоріч представники Ужгородського молодіжного братства на честь преподобного Олексія Карпаторуського та прихожани храму Святителя Іоанна м. Ужгорода завітали до хворих обласних ліквальних установ Закарпаття, розташованих неподалік храму. Як в онкологічному диспансері, так і у туберкульозному, лунали Різдвяні піснеспіви та побажання одужання.