Домівка / Новини / Керуючий єпархією поспілкувався з молоддю та прихожанами у храмі Святителя Іоанна у м. Ужгороді

2 грудня, в день пам’яті преподобного Алексія Карпаторуського сповідника, архієпископ Мукачівський і Ужгородський високопреосвященніший Феодор прибув у храм Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського у м. Ужгороді.  На свято завітала і православна молодіка з м. Мукачева. Окрім того, прихожани храму зібрались на традиційну школу, яка проводиться кожної першої середи місяця у вечірній час на приході. Після молебня до преподобного Архіпастир привітав молодіжне братство на честь цього святого з Днем Небесного Покровителя, а також всі переглянули слайд-шоу фотографій з діяльності Братства на честь преподобного Алексія Карпаторуського. Владика Феодор у цей день провів бесіду з молоддю та прихожанами на тему молитви та осуду. Всі присутні мали можливість задати питання Архієрею, який залюбки та з ентузіазмом відповідав на них. Закінчилось свято невимушеним спілкуванням.